Nowości

Internetowa NIedziela Melomana

Pomimo brak możliwości grania koncertów na żywo działalność kulturalna nie powinna się zatrzymywać dlatego koncerty online są teraz tak ważne i potrzebne.

Koncert w Oliwskim Ratuszu Kultury

Dzięki wspaniałomyślności rady kultury Oliwskiego Ratuszu Kultury miałem wspaniałą szansę powtórzyć koncert dyplomowy, który grałem w The Royal Danish Academy of music dla gdańskiej publiczności.

Kszysztof Penderecki Symfonia No.6 "Chinese Songs"

Miałem olbrzymią przyjemność uczestniczyć w premierowym nagraniu 6 symfonii Krzysztofa Pendereckiego jako część Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot.

https://unsplash.com/@clesulie

Razem na scenie z Les Percussion De Strasbourg podczas koncertu promującego ich najnowszą płytę "RAINS"

Bycie na scenie wspólnie z jednym z najlepszych na świecie zespołów perkusyjnych było niezapomnianyn przeżyciem oraz olbrzymim zastrzykiem motywacji do dalszej pracy.

https://unsplash.com/@clesulie

Grand Prix

Z wielką przyjemnością przekazuję informację o mojej wygranej na Pierwszym Międzynarodowym Konkursie Perkusyjnym w Odessie. Mam nadzieję, że Odessa Percussion Fest będzie dalej się rozwijał i stanie się eventem znanym wszystkim w świecie perkusji.

Nagrania utworów Piotra Komorowskiego na płytę z jego twórczością

Miałem olbrzymią przyjemność wspólnie z moim tatą nagrywać utwory Piotra Komorowskiego w sali koncertowej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.